3) Oblíbená vedlejší postava

7. června 2014 v 16:11 | Lucy |  10 Days character challenge
Oblíbená vedlejší postava

Předstírejme, že jsem byla neaktivní z konkrétního důvodu... a nebo taky ne. Nicméně k tématu... protože jsem naprosto neschopná vybrat si někoho z knižního a filmového světa... zůstaly nám tu dvě možnosti. Seriály a hry.

Jistě, druhá možnost je celkem neobvyklá, ale když přihlédnu k tomu, že obě police u mého počítače jsou zaplněny čtyřmi sloupci her... zase tak neobvyklé to není. U mě. Takže to vyhrála elfská vedlejší postava z Dragon age 2. Fenris. A nesmějte se mi.

Dragon Age vlastním už velmi dlouhou dobu a z těch desítek her je práve ona mou nejoblíbenější. Obsahuje několik vedlejších postav ale právě Fenris je podle mě z nich nejvíce zajímavý. Bývalý otrok, jehož dohání nebezpečná minulost, uzavřený, kousavý, válečník co nenávidí mágy protože jeden mu do kůže vypálil lyriové (něco jako nerost pro doplnění many) značky. Mimochodem... navázat s ním romanci je neuvěřitelný oříšek.

A právě touhle složitostí mě celkem dostal do kolen. Existovala doba, kdy jsem byla herními charaktery poblázněná víc než skutečnými lidmi, a ačkoliv je ta doba dlouho pryč, stejně se občas ráda platonicky zakoukám s tím, že to za pár týdnů přejde. Mé malé kratochvíle.

Takže i když existuje spousta vedlejších postav ve všech aspektech kultury, Fenris je rozhodně mou nejoblíbenější.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Veri Veri | E-mail | Web | 7. června 2014 v 20:15 | Reagovat

Postavu ze hry jsem opravdu nečekala, zajímavý výběr :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama