2) Nejoblíbenější mužská postava

1. června 2014 v 16:02 | Lucy |  10 Days character challenge
Nejoblíbenější mužská postava

A jelikož jsem se rozhodla si projekt u sebe poupravit tak, aby se vztahoval i na filmy, seriály a hry, stala se pro mě tahle kategorie neuvěřitelným oříškem. V knihách určitě vede Tucker z (opět) Nadpozemské, nebo Adrian z (opět:D) Vampýrské Akademie. Ve filmech a seriálech je to zase Loki (The Avengers) nebo Jareth (Labyrint) nebo Thranduil (Hobit) nebo Lucius Malfoy a Scabior (Harry Potter) nebo Stayne (Alenka v Říši divů)... co se kinematografie týče, mohla bych pokračovat do nekonečna. A ve hrách? Anders a Fenris z Dragon Age, nebo Garrus a Thane z Mass Effectu. Zkrátka je toho příliš.

Ale nakonec to vyhrál princ Nuada z Hellboye. Překvapivá volba, a to dokonce i pro mě (věřte mi, Loki byl na prvním místě, ale přijde mi to trochu ohrané, takže se o to první místo dělí s druhým princem. A je mi ho líto, protože Loki se hrozně nerad o něco dělí:D). Víte... jsem tvůrcům neuvěřitelně vděčná za to, že vytvořili charakter prince Nuady, protože je to skvělý charakter.

Ve filmu hraje tu zápornou roli, ale já jeho chování vlastně celkem chápu, a pokud ne, tak se rozhodně snažím. Řekla bych, že je svými záměry dost podobný Lokimu, protože taky ví, že je něco víc než lidi a taky se snaží získat trůn (plus několik tisíců zlatých poloobrů, ale to je celkem vedlejší) a podmanit si lidstvo, nebo jinak... rovnou jej vyhubit.

A povím vám, že být na jeho místě, asi se chovám úplně stejně. Lidi planetu ničí, ničeho si neváží a zabíjí, nebo ubližují všemu, co je podle nich jiné. Tak proč by si oni měli zasloužit Zemi, když ji akorát postupně zabíjejí? Neříkám, že Nuadovy záměry byly tak čisté a správné, ale jeho teorie měly rozhodně hloubku a určitou pravdu skrývaly. Proto mi bylo strašně líto, jak to s ním dopadlo.

A mimoto... nemůžeme říct, že byl tak strašná osobnost, protože mu jistým pokřiveným způsobem záleželo i na jeho příteli, tuším, že se jmenoval Wink, což taky nebyl nejlepší společník, ale stejně. Když má v sobě někdo čiré zlo, nemělo by mu záležet na nikom. A mé teorie začínají být opravdu až příliš filozofické, takže to utnu tady. Další postava by měla přibýt za dva dny, protože jsem zjistila, že nejsem schopná splnit jeden bod v jeden den:)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 DorkaJ. DorkaJ. | E-mail | Web | 1. června 2014 v 18:04 | Reagovat

Nech žije Hellboy :) Ja som nemohla z toho ako dopadla Nuala, ach chudák Abe. V tej chvíli som mala asi podobný pocit ako v jednotke keď sa Hellboy prihováral Bohu(?) aby vrátil Liz späť, v inakšom prípade, že si po ňu príde a to sa mu nebude páčiť. No z dvojky ma najviac dostal asi Johann Kraus a to ako Hellboya zmlátil dverami od skriniek. :)

2 Mrs. Writer Mrs. Writer | E-mail | Web | 6. června 2014 v 18:24 | Reagovat

Abych řekla pravdu tak mě výběr překvapil :D Samozřejmě netvrdím, že prince neznám (Hellboy je klasika, nebudeme si nic nalhávat!), ale ještě nikdy jsem neměla tu čest s někým, kdo ho bral jako svou nejoblíbenější mužskou postavu.. Jako záporák má ale skutečně něco do sebe, teda, alespoň já ho jako záporáka brala vždycky :D
P.S. Ty jeho vlasy mají prostě úžasnou barvu!

3 Klíště Klíště | E-mail | Web | 20. července 2015 v 15:31 | Reagovat

Jsem úplně neuvěřitelně ráda, že nejsem jediná, kdo tenhle názor sdílí. Teda já mám hodně oblíbených mužských postav, ale princ Nuada je prostě tak úžasný až to bolí. Zvlášť se mi hrozně líbí, že většinou narazím na jasné záporáky, kteří se chovají hnusně od začátku do konce tak, aby je lidi neměli rádi. Princ Nuada je na tom ale jinak.
A navíc... Jeho vlasy jsou prostě úžasné XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama