Náladovost netěhotné

14. března 2014 v 17:30 | Lucy |  Deník
Poslední dobou se nemůžu dokopat k napsání jediného slovíčka AJZ, nebo Tepu. U AJZ nicméně vím, že už stačí jen chvilka, a povídka je dokončena, což mi dodává jistý pocit štěstí, protože to bude historicky třetí povídka, kterou dokončím, i když jsem jich od svých devíti let rozepsala požehnaně. Já nemám problém s vymyšlením příběhu, jako spíš s jeho dokončením. Je to složité a naprosto k vzteku.
Ve středu ráno jsem byla u zubaře, který mi dělal poslední plombu a co se nestalo? Pusa mi tak natekla, že nemůžu mluvit ještě dneska. Jediné, co dokážu pozřít jsou polévky a i tak se můžu zbláznit, když tekutina přijde do styku s plombou. Ale tak má to alespoň nějakou výhodu, a to tu, že jsem ty tři dny musela zůstat doma. Řeknete si, že mám dost času na psaní, což taky mám, ale... jak to říct. Rozhodla jsem se, že napíšu něco víc než povídku, že zkusím napsat knížku. Je to spíš takový experiment, zda se mi to povede dokončit, nebo ne, ale pevně doufám v první možnost. Raději to nebudu dál rozebírat, takových nadějně vyhlížejících pokusů tu bylo. Posledně jsem skončila u šestnácti stránek, protože mi to celé připadalo jako nehorázná splácanina, kde se určité složitosti vysvětlovaly pomocí nudných dialogů. Ale pozor, tentokrát jsem si dokonce dala tu práci s přípravou osnovy (nebo kostry, chcete-li) příběhu, o čemž jsem četla, že je dobrá věc. Tak uvidíme. Mimochodem, pokud by někdo věděl o způsobu, kterým si dokážu udržet nadšení příběhem který píšu, neváhejte a pište, potřebuju to jako sůl.
V poslední době jsem si taky vytvořila nebezpečnou závislost na fanfictions, která tu byla už dřív, ale nikdy ne tak silná, a připadá mi, že mám na všechno strašně málo času. A pamatujete, jak jsem psala o té dostatečné, nebo nedostatečné z chemie? Nejspíš se totiž otevřela Valhalla a samotný Loki vyslyšel mé nářky, protože jsem dostala za jedna. Když to učitelka řekla, byla jsem totálně konsternovaná a vyžadovala jsem okamžité nahlédnutí do testu. A opravdu, ani jedna chyba. Čučela jsem na to, jako bacil do lékárny a málem jsem tam předvedla veselý taneček, protože když jsem tu písemku psala, mé odpovědi (a sestavování strukturních vzorců) byly čisté střely naslepo, o kterých jsem si byla na milion procent jistá, že se netrefí do svého cíle. Takže potvrzeno. Zázraky se dějí.
Ale stejně mám blbou náladu, it must be somethin' in the water.


Kašlu na oddělovače, jdu spamovat.
So what, I am a rockstar.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chane Chane | Web | 14. března 2014 v 21:47 | Reagovat

Tak to tě lituji s tou plombou. A blahopřeji k chemii. Taky se mi občas stane že nevím jak něco dokončit a jestli napíšeš knihu nebudu dělat nic jiného než číst. Jinak se těším na novou kapitolu moc a doufám že to dokončíš věřím ti :)

2 Mrs. Writer Mrs. Writer | E-mail | Web | 15. března 2014 v 10:58 | Reagovat

V hlavě máš miliony příběhů, některé z nich dokonce takové, že se za ně ani NESTYDÍŠ (:D), jen je hodit na ten papír.. těžká to práce.

A chudáku, snad jsi na tom už líp, upřímně tě lituji. Jestli něco doopravdy nesnáším, je to jakákoliv bolest zubů. Cokoliv, jen tohle ne. Navíc ještě oteklé. I will keep my fingers crossed for you! Snad jsou ty polívky alespoň dobré .. snad :D

O knize jsem uvažovala pár dní zpátky, ale nakonec jsem to posunula až do doby, kdy budu se svým psaním v tu chvíli maximálně spokojená. Tak hodně štěstí, dvojče :D

A gratulace! :3 To se nevidí každý den!
*Loki vyslyšel tvé modlitby :D*

3 Lucy Lucy | E-mail | Web | 15. března 2014 v 11:52 | Reagovat

[1]: Mě se to děje tak často, že už jsem si na to zvykla (myslím bolesti zubů, ne plomby:DD). Děkuju:) To se stává pokaždé, naprosto POKAŽDÉ když chci napsat povídku:D Tak ještě ji dopsat, no:D To mě těší:) Děkuji:)

[2]:  PŘESNĚ TAK!:D -___-
Nesnáším téměř cokoliv, co souvisí se zuby, mě bolí celkem často, takže i jejich čištění je pro mě kolikrát utrpením -_-
Oh, thank you, darling! Ehehe..:D Vzhledem k tomu, že si je radši vařím sama... ano, dají se požít:D

FATE!:D No, původně jsem taky myslela na tohle, ale pak jsem se podívala k sobě do knihovny a říkám... 'sakra, co jsem to za pisálka, když nedokážu nic dokončit?' a slíbila jsem si, že když tu 'knihu' dopíšu, udělám si radost a vydrancuju obchod s oblečením:D Děkuju, ségra:D

Díky:D
Hele, klidně bych se smířila i s pětkou, jen kdyby vyslyšel i ty modlitby jiného druhu, co k němu vysílám:DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama