Únor 2014

Hudební oblíbenci #1

28. února 2014 v 5:50 | Lucy |  Hudba
Tak jsem se nechala strhnout většinou a zařídila pravidelný přísun článků do rubriky Hudba. Musím upozornit, že nemám nějak vyhrazený styl (až na ten underground a něco rockového) ale nějakého Justina Biebera nebo One Direction u mě nehledejte.
Takže první oblíbenci za měsíc únor!

Loki - I see hell in your eyes

26. února 2014 v 7:02 | Lucy |  Videa
Aneb tak to dopadá, když se nudím a nechci se učit na příjimačky. Bohužel, budu to muset udělat.
Na to, že to má kolem třiceti vteřin, jsem to dělala docela dost dlouho. A stejně se mi výsledek nelíbí. No co už, teď s tím nic nenadělám.
Dejte mi vědět váš názor, budu za to ráda:)


A já zůstanu | 12. Kapitola - Svatba?

17. února 2014 v 23:20 | Lucy |  A já zůstanu
Chvalte mě, dnešní kapitolu jsem ještě zvládla v termínu!
Ale ať vaše radost netrvá moc dlouho, protože ve škole to jde z kopce (němčina, chemie a matematika = tři předměty, které ze srdce nenávidím) tak brzy už to tu nejspíš upadne.
Předně se omlouvám za rozsah kapitoly, opravdu to není dvakrát dlouhé, ale musím říct... obsah se mi celkem líbí, až na určité pasáže, které zmiňovat raději nebudu.
A abych nezapoměla, musím se pochlubit s tím, co se mi povedlo.
Dneska u nás bylo celkem jasné nebe a když jsem šla kolem sedmé večer naproti mamce k autobusu, zakoukala jsem se na nebe. Však víte, hvězdičky, měsíc, všechno to tak roztomile svítilo (u nás celkem rarita) a já si představovala, jaké by to bylo, prohánět se po Asgardu s Lokim v patách a prohlížet si hvězdy a městské umění a tak podobně a najednou... nooo, tak nějak jsem zakopla a dopadla na všechny čtyři.
Jestli Loki pozoroval zrovna v tu chvíli Českou republiku, muselo se mu potvrdit jeho nízké smýšlení o lidské rase, protože já jsem naprosto dokonalým, odstrašujícím příkladem. No, nic. Radši.
Evelyn se chystá na královskou událost (u které není přítomen král), Loki do všeho kecá a staří přátelé se vracejí do zorných polí.

PS: Já vím, že už jsem do několikrát zmiňovala, ale opravdu si vážím každého komentáře pod každým článkem, je to pro mě něco jako benzín pro auto. Love you guys :3

Rodičovská štědrost

16. února 2014 v 17:06 | Lucy |  Deník
Omlouvám se za nepřidání další poezie, ale přespávala jsem u kamarádky (že, Snow?) a dělo se tam spoustu šílených věcí (moje karaoke je stejně nepřekonatelné) ale nějak jsem v jejich víru zapomněla. Takže to nebudeme nijak hrotit a další přibyde příští víkend, dnes je tu tenhle článek.
První pozitivní zprávou je, že pořád píšu Tep a dokonce už mám i kraťounkou, opravdu miniaturní upoutávku jejíž stopáž má kolem třiceti vteřin a konečně jsem i dodělala nový cover a banner, takže už stačí jen zapracovat na infu a samotných kapitolách a hodím to sem.
Další pozitivní zprávou je i to, že jsem od mamky konečně získala povolení na gelové nehty (foto pod perexem) a splnil se mi můj dvouletý sen. Co k tomu říct... strkat ruce do UV lampy je celkem děsivé, vzhledem k tomu, jak je prostor kolem dlaně malý... měla jsem pocit že mi chce něco sežrat ruku. A co dál? Snad jen že během příštího týdne se oficiálně stanu potetovanou (ale nebude to nic přes celá záda, proboha) čímž také dosáhnu cíle, stanoveného již před pěti lety. No, ke štěstí už mi zbývá jen ta svatba s Tomem. Plánujeme datum, ale pořád se to někomu nehodí:D
Jinak, vzhledem k tomu, že obě školy na které se hlásím se nachází v Karlovarském kraji, budu za dva měsíce dělat příjímačky, takže aktivita na blogu zcela jistě nejspíš o polovinu upadne, protože se budu připravovat a rodiče neschvalují množství času, které trávím na internetu (nebojte se, bránila jsem vás i vaše blogy do posledního dechu). Bohužel. Také bych se měla daleko víc věnovat kreslení, protože s nástupem na střední školu si podám přihlášku do lidové školy a tam potřebují nějaké moje práce a taky nějaké mé zkušenosti. Ne, že by jich bylo nějak moc.
Co se týče dalších kapitol... usilovně na tom pracuji, ale pravděpodobně se teď ruší nastavené intervaly mezi kapitolami a budu přidávat tak, jak to půjde, doufám, že to moc nevadí. A já zůstanu se pomalu, ale jistě blíží ke konci, až je mi to líto, nějak moc jsem k té povídce přilnula, ale myslím, že alespoň šest kapitol máme ještě před sebou.
Dobrá, já jsem své prohlášení učinila, a myslím, že už si klidně můžu jít dát tu uklidňující bublinkovou koupel, na kterou se celý ten zatracený víkend těším, takže se s vámi tímto loučím!

PS: A nezapomeňte, že vaše blogy nadále sleduji, i když to tak občas nevypadá!

Novinka

12. února 2014 v 20:42 | Lucy |  Informačně
Ha, a máme tu odpad (aneb odpověď na otázku milované Maggi:D)!
Ano, těch shitů je v normálním životě málo, tak proč ne. Správně, dneska jsem nějak vysmátá, ani nevím proč. V kuchyni mi při krájení jablka sjel nůž a vzniklo povrchové škrábnutí (ale stejně to krvácelo) a víte co? Já se tomu smála. Takže jakmile se ze všeho vzpamatuju, musím si zjistit, kdo mi tu trávu dal sakra do jídla.
Pamatujete na otázku ohledně vlkodlaků? Ne? Tak teď jsem vám to s úspěchem připomněla. Pro začátek si nejsem ještě vůbec jistá, jestli mě to bude bavit psát, jestli to vůbec dopíšu, ale bez naděje bychom byli v určitých místech, takže se jí nevzdávám a přináším vám menší info. No, info. Spíš něco jako obálku a banner do menu, takže tak. Určitě mi napište názor a nebojte se být kritičtí, mé umění v grafickém ohledu má stejnou kvalitu jako Ódinovo rodičovství.
A co se týče infa a traileru... no, počkám než napíšu pátou kapitolu, ale dočkáte se. Ano, s těmi propagačními věcmi jsem nemohla počkat, protože pro mě je povídka aktuální.
A pokud se někdo zajímá, ne, hlavní hrdinka není vlkodlak, ani jím není v první kapitole pokousána (narážka na Teen Wolf) ale ten úplněk je tam z důvodu souvislosti s vlkodlaky. By the way... text soundtracku mi šíleně připomíná samotnou povídku, proto dostal čestné místo.

A já zůstanu | 11. Kapitola -Bezmoc

12. února 2014 v 5:01 | Lucy |  A já zůstanu
Ha, a konečně jsem to dopsala, dokonce už včera večer, ale chtělo se mi vás napínat.
Kapitola je těžce, ale opravdu neuvěřitelně klišoidní a dvou a půl stránková, takže nic extra. Za případné omdlení nudou se omlouvám, a za tu klišoidnost a nenápaditost taky, ale... je to moje první fanfiction povídka na kapitoly, tak mi to prosím odpusťte. Snažila jsem se vyhnout alespoň nějakým obvyklým tématům, ale... všem asi došlo, že tahle povídka je především vztahová, tak mi snad prominete, že se věnuju emocím. No jo, když jich v reálu moc nemáte, je těžké se jich potom vyvarovat na papíře. Co k tomu víc říct? Nejsem s tím spokojená, absolutně nejsem.
Jedna šokující pravda a neschopnost s tím něco dělat může Lokiho a Eve dost zasáhnout. Ale většinou to stejně odnese ona.


Má hudební trojka

11. února 2014 v 13:09 | Lucy |  Hudba
Tak si jen listuji blogem, a co nevidím? Ten nehorázný zločin, spočívající v téměř prázdné rubrice hudba! Styď se, Lucy!
A tak jsem se rozhodla napsat článek podobný tomu o třech mužích, kteří mi neoprávněně zasahují do života. Tři hudební interpreti, kteří mě nějak ovlivňují. A bylo zatraceně těžké vybrat jen ty tři.

33... a zase je o kousek víc nedosažitelný

9. února 2014 v 8:00 | Lucy |  Informačně
Zdravím všechny Hiddlestonerky!
Dnes je devátého února, a myslím, že my všechny víme, co to znamená. Tom má narozeniny! Yay!
Dnes je mu pro všechny neznalé třiatřicet, což je krásné číslo a prostě... dokázat toho tolik v tak mladém věku je opravdu něco, co si zaslouží obdiv.
Třiatřicet... nutí mě to přemýšlet o tom, že je zase o něco starší než já (nicméně ne na dlouho), tudíž zase o něco víc nedosažitelný. Ale tak to má být, jinak bych si toho privilegia být jeho fanynkou dostatečně nevážila. Takže milý Tome. Samozřejmě vím, že jsi pravidelným návštěvníkem tohoto blogu a poctivě čteš každý článek přes překladač, čili ti chci poslat vzkaz. Přeji ti (společně se všemi ostatními Hiddlestonerkami na světě)...

... hodně štěstí

... zdraví

... lásky

... peněz

... fanynek

... radosti

... a samozřejmě trochu toho světa

... ehm...

... hmm...

... tohle začíná být osobní...

... jako opravdu...

... osobní.

Takže nakonec... Happy Birthday, love!

Yes, yes it is.
It's madness.

A já zůstanu | 10. Kapitola - Vzhůru do oblak

6. února 2014 v 18:19 | Lucy |  A já zůstanu
A máme tu slíbenou, jubilejní kapitolu! Yay!
A víte, co je nejlepší? Že mě tahle povídka pořád baví psát. Neberte to zle, ale mě psaní nějakého projektu vždycky přestalo bavit ještě před pátou kapitolou a z toho trilionu povídek, které jsem kdy rozdělala, jsem dokončila jen jednu. Tak doufejme, že tahle bude druhá.
Další čekejte klasicky v pondělí a co se týče téhle... obsah dle mě celkem ujde, ale s délkou bych to mohla nějak pořešit. No, teď už s tím nic neudělám, tak si užijte čtení a snad jsem tam nenechala moc chyb:)
Evelyn vysloví požadavek, který nemyslela tak úplně vážně, ale Loki ho vážně vzal.


Má silná trojka

4. února 2014 v 19:08 | Lucy |  Informačně
Hahá, přináším vám článek, který se stal výplodem mé dobré nálady, a tak jsem si ho jaksepatří užila. Možná budete překvapeni mým výběrem, protože co jsem tak četla, většina fanynek Toma a Lokiho má ráda Sherlocka a Doctora. Ne, že bych proti nim něco měla, ale můj výběr je jiný, vzhledem k tomu, že ani jeden ze zmiňovaných seriálů nesleduju (a kdybych začala, možná že se v nadpisu objeví silná pětka). Nebojte se, mám to v plánu:)
Mimochodem, zítra jedu vyřizovat občanku (tímto zdravím Mrs. Writer:D) do vedlejšího města, tak se modlete, abych se nezasekla u nějaké mimořádně pěkné výlohy a neutratila veškeré peníze, nastřádané na plakáty s Lokim, Tomem a na jeden šíleně dokonalý hrneček (můj seznam je ještě delší, přátelé, ale to bych asi nestihla:D).

PS: Ví už některá z vás, že bylo oficiálně potvrzeno natáčení třetího dílu Thora? Dokonce už i vybrali scénáristy, četla jsem to na ČSFD a myslím, že ani nechcete znát mou reakci. Patnáct minut, v hlavě úplně vymeteno, pouze zeleno-zlatě blikající nápis 'LOKI' o gigantických rozměrech a pak poskakování a nadšené pištění, nepochopitelné tance na Sweater Weather od The Neighbourhood (děsně jsem si přitom myslela, že se svými tanečními schopnostmi rovnám Tomu Hiddlestonovi), děkování severským bohům, zapalování svíček, rituální obětování zvířat... klasika:D


A já zůstanu | 9. Kapitola - Nostalgie

3. února 2014 v 4:38 | Lucy |  A já zůstanu
Ano, konečně jsem dodělala devátou kapitolu!
S další počítejte snad ve čtvrtek, doufám, že už se mé zpoždění nebude opakovat a kdyby to náhodou hrozilo, dám vám dopředu vědět.
Co k tomu říct... během psaní jsem si uvědomila, že se nějak vůbec nevěnuju hlavnímu ději a píšu jen to, co mě zrovna napadne, takže tahle kapitola je řekněme... poslední oddechová a příště už se snad přesunu k tomu, co vás zajímá víc, a to jest posunutí v ději. Yay!
Musím se vám taky přiznat, že jsem lehce koketovala s myšlenkou na kapitolu hodit omezení +15, ale nakonec jsem byla líná a kapitolu jsem napsala bez oné osudné scény. Někdy příště. Až nebudu líná. Na rovinu, počkáte si.
Evelyn se rozhodne být akční, Loki je nakonec přeci jen chlap a ta vana byla příliš lákavá na to, abych ji vynechala.


Moje nedokonalost

2. února 2014 v 17:44 | Lucy |  Videa
Tadá!
Ne, nejsem šílená, jenom strašně nadšená.
Dneska jsem se celý den mořila s tímhle krátkým videem o Lokim. Ano, kromě blogerky jsem už delší čas i youtuberkou, ačkoliv mé výtvory nejsou nic extra. Každopádně, chtěla jsem se vás zeptat na váš názor, co by jste popřípadě změnili a tak dále...
Kdo by měl zájem podívat se na mou ostatní tvorbu, odkaz na můj youtube kanál je v menu.


Scarlett Johansson - Kresba #2

1. února 2014 v 14:53 | Lucy |  Kresby
Tak předem upozorňuji, že se to opravdu těžce nepovedlo.
Nos a vlasy jsou jedna velká pohroma a o zbytku raději nebudu mluvit. Pokud si nechcete kazit iluze, raději se na to nekoukejte.
Je mi opravdu líto, jak jsem Scarlett pokazila, ale na něčem trénovat musím, takže tak. Fotka je zoufale nekvalitní, ale ať jsem to fotila jak jsem chtěla, nemohla jsem trefit správný úhel.
Co se týče další kapitoly, mrzí mě to, ale nejspíš bude až v pondělí, pokud zamakám tak možná zítra, ale za a) nemám čas, za b) nic mě nenapadá, mám naprosto prázdnou hlavu.